Jau devynioliktąjį kartą bendrovė „Santa Monica Networks“ organizuoja kibernetinio saugumo konferenciją „Security Day“ ir maloniai kviečia Jus š. m. rugsėjo 10 d. atvykti į „Litexpo“ konferencijų centrą bei pirmiesiems išgirsti apie laukiančias naujoves. Šių metų konferencijos tema – „Zero Trust: kuo pasitikėsime?“.
Neribotų galimybių laikais nepopuliaru kalbėti apie tai, ko daryti nederėtų, apie inovacijų trūkumus ir pavojus, tačiau siekiant įmonių klestėjimo ir tvaraus vystymosi būtina be paliovos stebėti nuolat besivystančias technologijas, jų tendencijas ir atitinkamai pritaikyti savo saugumo sistemas.

Informacinių technologijų saugumo sistemos buvo kuriamos laikantis geografinio arba teritorinio principo- kaip valstybių sienos apsauga. Tačiau dabar, kai mūsų gyvenime randasi vis daugiau įvairių grėsmių, toks suvokimas įmonėms ir panašią strategiją taikančioms valstybėms ima daryti žalą. Taigi nuo 2019-ųjų kelios bendrovės nusprendė pasirinkti kitokį modelį – „Zero Trust“, suteikiantį prieigą prie duomenų ir sutelkiantį dėmesį ne į geografinius, bet į tapatybės ir konteksto aspektus.

 Vienas iš pagrindinių šių metų konferencijos tikslų – išgirsti rinkos lyderių įžvalgas apie tai, kokius pokyčius ir galimybes gali pasiūlyti šis modelis.
Taip pat kviesime diskutuoti apie saugumo ir naujovių sąveiką. Informacinių technologijų naujovės suteikia paprastumo, leidžia sudėtingas operacijas atlikti spustelėjus vos vieną klavišą. Kaip ši paprasta privilegija veikia kitą esminį mūsų poreikį – saugumą? Gal vertėtų pradėti kalbėti apie jo svarbą? Kokią vis dėlto reikšmę jis turi mums kaip individams? Ar gebame jį įvertinti naudodamiesi tomis privilegijomis? Ar priimame sąmoningus sprendimus ar pasiduodame srovei?

Konferencija „Security day“ kasmet sukviečia geriausius savo srities ekspertus, metančius iššūkį mūsų suvokimui apie šiandienį saugumą, keliančius klausimus, kokios priemonės bei kompromisai galėtų būti svarstytini. Šiais metais naujausias saugumo srities tendencijas pristatys tokie rinkos lyderiai kaip „Cisco Systems“, „IBM“, „Hewlett Packard Enterprise“, „Palo Alto Networks“, „Fortinet“, „Hermitage Solutions“, „Cryptshare“, „Exclusive Networks“  ir kt.