Naujienos ir renginiai

informacija apie renginį
11
Spalis
Latvijos telekomunikacijų bendrovė LMT įsigijo 100 proc. „Santa Monica Networks“ akcijų

Latvijos telekomunikacijų bendrovė LMT įsigijo 100 proc. „Santa Monica Networks“ akcijų

 
Latvijos ir Lietuvos konkurencijos tarybos patvirtino sandorį, kuriuo Latvijos telekomunikacijų bendrovė „Latvijas Mobilais Telefons“ (LMT) iš „Livonia Partners“ įsigijo Baltijos šalių duomenų perdavimo tinklų ir IT saugumo sprendimų įmonių grupę „Santa Monica Networks“ (SMN) ir tapo 100 proc. SMN akcijų savininke.
 
Įmonės suvienys jėgas, kad greičiau ir efektyviau pristatytų penktosios kartos tinklo sprendimus.
 
„Galiu užtikrintai pasakyti, kad sujungę LMT patirtį mobiliojo ryšio sprendimų srityje su patyrusios duomenų perdavimo tinklų ir IT saugumo sprendimų kūrėjos SMN galia tapome galingiausiu partneriu skaitmenizacijos srityje bet kuriai viešojo administravimo įstaigai ar privačiai įmonei. Jau kurį laiką vyko mūsų virsmas iš ryšių operatoriaus į įmonę, sprendžiančią sudėtingas klientų verslų transformacijos užduotis. Priėmę į savo komandą „Santa Monica Networks“ tapsime verslo transformacijos lyderiais“, – sako LMT prezidentas Juris Binde.
 
„Jau daugelį metų mūsų misija yra diegti naujausias technologijas Latvijos verslo aplinkoje. Dabar žengiame dar vieną žingsnį į priekį – kartu su LMT užtikrinsime 5G verslo sprendimų plėtrą. Taip pat išplėsime klientų, kuriems prieinamos moderniausios technologijos ir įmonių lygmens techniniai sprendimai, ratą“, – teigia SMN valdybos pirmininkas Uģis Bērziņš.
 
„Džiaugiamės turėję galimybę paremti „Santa Monica Networks“ komandą kapitalu ir žiniomis kelyje į pirmaujančias pozicijas tinklo sprendimų rinkoje. Esame įsitikinę, kad būdama LMT grupės dalimi, įmonė pasieks naujų aukštumų“, – sako Mindaugas Utkevičius, vienas iš „Livonia Partners“ įkūrėjų ir partnerių.
 
Įmonės ir toliau veiks kaip atskiri juridiniai asmenys, suvienydamos jėgas bendriems inovacijų projektams plėtoti.
 
Daugiau informacijos:
Valdis Jalinskis, LMT ryšių su visuomene padalinio vadovas
+371 29248645 / valdis.jalinskis@lmt.lv
 
Apie „Santa Monica Networks“:
IT verslo grupė SMN įkurta 1989 m. Suomijoje. Nuo 1994 m. ji siūlo sprendimus didžiausioms Lietuvos telekomunikacijų, IT ir žiniasklaidos bendrovėms, viešojo sektoriaus ir finansų įstaigoms, taip pat gamybos įmonėms Latvijoje ir Lietuvoje. Bendrovės paslaugų portfelis apima inovatyvių sprendimų kūrimą, projektavimą, techninius sprendimus, duomenų perdavimo tinklų, debesų kompiuterijos ir IT saugumo sistemų diegimą, priežiūrą ir valdymą. SMN bendradarbiauja su pirmaujančiais tarptautiniais duomenų perdavimo tinklų, duomenų centrų ir IT saugumo infrastruktūros produktų gamintojais, įskaitant "Cisco", IBM, "Hewlett Packard Enterprise" ir "Juniper Networks". Įmonė yra viena iš nedaugelio įmonių Baltijos šalyse, kuriai suteiktas CISCO Systems Gold Certified Partner statusas. www.smn.lt
 
Apie LMT:
LMT yra didžiausias Latvijos mobiliojo ryšio operatorius, turintis plačiausią klientų aptarnavimo tinklą, vertinant apyvartą, tinklo aprėptį ir klientų prisijungimų skaičių. Kaip inovatyvus rinkos lyderis LMT jau siūlo pilną telekomunikacijos paslaugų paketą – balso komunikacijos, spartus neribotas mobilusis internetas bei mobilioji televizija „LMT Straume“ ir „LMT Smart Television“. Bendrovė ilgą laiką dirba prie naujos kartos duomenų perdavimo tinklo 5G įvedimo Latvijos rinkoje bei kuria įvairius skaitmeninius sprendimus dronų, išmaniųjų miestų ir daviklių, mobilumo ir saugumo srityse. Pasitelkęs didžiuosius duomenis, mašininį mokymąsi, dirbtinį intelektą ir naujausias mobiliojo ryšio galimybes, LMT vysto inovatyvias paslaugas klientams Latvijoje ir už jos ribų. LMT kartu su partneriais iš kitų šalių dalyvauja Europos mokslinių tyrimų projektuose (COMP4DRONES, SPARTA, iMUGS ir 5G Routes), kad turėtų daugiau galimybių kurti aukštos pridėtinės vertės produktus Latvijoje.
 
Apie „Livonia Partners“:
„Livonia Partners“ yra Baltijos šalių privataus kapitalo investicinė įmonė, šiuo metu valdanti 83 mln. eurų. Šių metų gegužę Finansų ir kapitalo rinkos komisija įregistravo naują „Livonia Partners“ fondo valdytoją prieš pradedant investuoti į naują fondą. Bendrovės steigėjai ir vadovai yra Kaido Veske, Kristīne Bērziņa, Rain Lõhmus ir Mindaugas Utkevičius; fondo investuotojai yra vietos ir tarptautiniai instituciniai investuotojai. Tarp „Livonia“ investuotojų yra Baltijos inovacijų fondas, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Europos investicijų fondo fondų iniciatyva, taip pat Baltijos ir Šiaurės šalių pensijų fondai.
Kodėl rinktis mus?
Pirmieji įdiegiame naujoves rinkoje
Stipriausia profesionalų komanda
Pelnėme didžiausių įmonių pasitikėjimą
ISO 9001:2015; ISO/IEC 27001:2013; ISO 14001:2015
Dirbame su patikimiausiais pasaulio gamintojais

NAKIVO

NAKIVO - Backup and Recovery Solution.

CyberArk

CyberArk is the global leader in Identity Security.

Cloudflare

At Cloudflare, we have our eyes set on an ambitious goal — to help build a better Internet.

Nozomi Networks

The Leader in OT and IoT Security and Visibility

Cisco Systems

Cisco designs and sells a broad range of technologies that have been powering the Internet since 1984.

NetApp

NetApp, Inc. (NetApp, we, or us) is the data authority for the hybrid cloud.

Aruba Networks

Aruba, a hewlett packard enterprise company, is redefining the intelligent edge with reliable mobility and iot solutions for organizations of all sizes.

Dell Technologies

Dell empowers countries, communities, customers and people everywhere to use technology to realize their dreams.

Fortinet

High-performance, integrated security solutions for global organizations and providers of all sizes.

Palo Alto Networks

„We are the global cybersecurity leader, known for always challenging the security status quo. Our mission is to protect our way of life in the digital age by preventing successful cyberattacks.

IBM

IBM produces and sells computer hardware, middleware and software, and provides hosting and consulting services in areas ranging from mainframe computers to nanotechnology.
Trumpi faktai

Santa Monica Networks pirmieji gavo Cisco Systems GOLD vietinio partnerio statusą (2008 m)

Pirmieji komerciniam klientui Lietuvoje įdiegėme saugumo incidentų ir įvykių valdymo sprendimą (2008 m)

Santa Monica Networks specialistai pirmieji Lietuvoje pasiekė aukščiausią Cisco Systems inžinierių sertifikaciją – CCIE

Pirmieji Baltijos šalyse įgijome aukščiausią Cisco Systems architektūros specialisto įvertinimą – CCDE

Pirmieji Lietuvos klientams pristatėme naujos kartos aplikacijų ugniasienės gamintoją – Palo Alto Networks

Esame vieninteliai Palo Alto Networks autorizuoto techninio centro statusą turintys (ASC) partneriai Lietuvoje ir Baltijos šalyse