Naujienos ir renginiai

COVID-19: Kaip mes galime padėti savo klientams?Gerbiamieji,

Pasaulyje ir Lietuvoje plintant COVID-19 virusui (koronavirusui), sparčiai auga poreikis dirbti nuotoliniu būdu. Mūsų partneris „Cisco Systems“ reaguodamas į situaciją, siūlo pilną sprendimą nuotoliniam darbui ir išplečia laikiną nemokamų paslaugų tiekimą:

1. Nuotolinės prieigos (“remote VPN”) Cisco Anyconnect Plus/Apex licencijos tiek esamiems ir tiek naujiems Cisco sprendimų vartotojams. Sprendimas apima galimybę nemokamai įsidiegti virtualią Cisco ASAv30 ugniasienę su reikiamomis licencijomis, leidžiančiomis prijungti iki 750 nutolusių naudotojų vienu metu. Nemokama licencija suteikiama 90 dienų laikotarpiui ir ne ilgiau nei iki 2020.07.01.
2. Duo Security dviejų faktorių autentifikacijos sprendimas, padedantis užtikrinti saugesnį naudotojų prisijungimą prie nutolusių sistemų, bei užtikrinantis, kad naudotojų įrenginiai atitiktų organizacijos standartus ir reikalavimus. Nemokama licencija suteikiama 30 dienų laikotarpiui ir ne ilgiau nei iki 2020.07.01.
3. Nutolusių naudotojų apsaugos sprendimas Cisco Umbrella. Nesvarbu iš kur jungiasi naudotojas, šis sprendimas leidžia apsaugoti naudotoją nuo internetinių grėsmių bei tuo pačiu užtikrina, kad tokios grėsmės nepakliūtų į organizacijos vidiius tinklus. Nemokama licencija suteikiama 90 dienų laikotarpiui ir ne ilgiau nei iki 2020.07.01.
4. Vaizdo konferencijų ir vartotojų bendravimo sprendimas Cisco Webex. Sprendimas leidžia nemokamai rengti Web vaizdo konferencijas iki 100 dalyvių vienu metu, keistis žinutėmis, dokumentais, kurti virtualias bendravimo erdves. Sprendimas neapsiriboja organizacijos erdvėje, todėl bus lengvai užtikrintas ne tik organizacijos darbuotojų bendravimas, bet ir bendravimas su jūsų partneriais ar klientais.

Platesnė informacija „Cisco systems“ svetainėje arba susisiekite su mumis elektroniniu paštu – sales@smn.lt
https://blogs.cisco.com/security/cisco-expands-free-security-offerings-to-help-with-rise-in-remote-workers


Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime:

Įmonės pavadinimas
Įmonės registracijos numeris
Jūsų vardas ir pavardė
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų numeris

UAB Santa Monica Networks kolektyvas