johdot

Security Day'18

 

Kasmetinė kibernetinio saugumo konferencija "Security Day'18"

 

Jau aštuonioliktąjį kartą bendrovė „Santa Monica Networks“ organizuoja kibernetinio saugumo konferenciją „Security Day“. Šių metų konferencijos pavadinimas – „The next big thing: ePrivacy“ – nurodo, kad šįkart renginyje daugiausia dėmesio bus skirta ePrivatumui (angl. ePrivacy).

Iki šiol internetas buvo laikomas nežabotų galimybių erdve, palengvinančia gyvenimą, atveriančia naujas galimybes verslui plėtoti ir keičiančia mąstyseną. Išsisklaidžius beribių perspektyvų kerams, imta blaiviau vertinti, kaip internetas iš tikrųjų veikia mūsų teises ir valstybių saugumą. Be to, kibernetinės atakos atskleidė silpnąsias įvairių sistemų vietas ir privertė imtis atitinkamų veiksmų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. Kadangi interneto galimybės iš tiesų begalinės, turi būti dedamos visos pastangos užtikrinti kibernetinį saugumą.

Šiuo metu Europos valstybės, įmonės ir gyventojai kamuojasi bandydami suprasti, kokias pareigas jiems nustato ir kaip juos paveiks naujasis Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, dar žinomas kaip BDAR.

Tačiau netrukus pasirodys ir dar vienas reglamentas, vadinamas terminu ePrivatumas, kuriuo bus siekiama užtikrinti duomenų konfidencialumą jiems keliaujant elektroninėje erdvėje.

Kokias pareigas jis nustatys prekes ir paslaugas siūlančioms įmonėms? Kokių teisių užtikrinimo tikisi individai ir kaip valstybės įgyvendins šiuos lūkesčius? Kaip šalys gali užtikrinti savo piliečių privatumo internete saugumą? Kokios prevencinės ir užkardymo priemonės gali būti taikomos ir kokiais krizių valdymo modeliais vadovautis? Kaip valstybės ir įmonės turėtų ieškoti sprendimų, mažinančių galimą žalą tais atvejais, kai atakų išvengti neįmanoma? Ar vis labiau nykstant skirčiai tarp viešosios ir privačiosios erdvės internete ePrivatumas padės vyriausybėms ir verslui bendradarbiauti, paskatins tikros viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės formavimąsi?

Į seminarą pakviesti iškiliausi ekspertai atsakys į šiuos klausimus ir papasakos apie labai konkrečius didesnio privatumo elektroninėje erdvėje aspektus. Prisijunkite prie mūsų – padėsime jums pasiruošti naujovėms.

 

Susitinkame jau greitai – rugsėjo 18 d., antradienį, 8:15 val. Vilniuje, Litexpo konferencijų centre (Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva). Daugiau informacijos apie renginį – www.securityday.eu

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Santa Monica Networks, UAB

Santa Monica Networks UAB

Perkūnkiemio g. 7
LT-12131 Vilnius
Lietuva 
Tel.
+370 5 2638700
Faks.
+370 5 2638710
info(at)smn.lt
  • Priežiūros paslaugų centras
  • Tel. +370 5 2638707
  • support(at)smn.lt
  • Įmonės kodas 134162647
  • PVM kodas LT341626410