johdot

Naujienos ir renginiai

25.09.2018

Interviu su Security Day'18 svečiu Alexandre Roure

Šiuo metu globaliai savo veiklą internete vykdančios kompanijos, kalbant apie duomenų saugumo, privatumo elektroninėje erdvėje, dažnai turi apsispręsti – pažeisti Europos Sąjungos ar JAV įstatymus. Lietuvoje viešėjęs kompiuterių ir komunikacijos industrijos asociacijos vyresnysis viešosios politikos vadybininkas Alexandre Roure pripažįsta: griežtinanti e-privatumo taisykles Europos Sąjunga, viena vertus, silpnina savo konkurencingumą pasaulyje, bet, žvelgiant iš kitos pusės, ji gali tapti ledlaužiu, kuris parodys kelią kitiems.

Skaitykite daugiau:https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/privatumas-internete-europa-ir-jav-eina-skirtingais-keliais.d?id=79144263

 
03.09.2018

Security Day'18

 

Kasmetinė kibernetinio saugumo konferencija "Security Day'18"

 

Jau aštuonioliktąjį kartą bendrovė „Santa Monica Networks“ organizuoja kibernetinio saugumo konferenciją „Security Day“. Šių metų konferencijos pavadinimas – „The next big thing: ePrivacy“ – nurodo, kad šįkart renginyje daugiausia dėmesio bus skirta ePrivatumui (angl. ePrivacy).

Iki šiol internetas buvo laikomas nežabotų galimybių erdve, palengvinančia gyvenimą, atveriančia naujas galimybes verslui plėtoti ir keičiančia mąstyseną. Išsisklaidžius beribių perspektyvų kerams, imta blaiviau vertinti, kaip internetas iš tikrųjų veikia mūsų teises ir valstybių saugumą. Be to, kibernetinės atakos atskleidė silpnąsias įvairių sistemų vietas ir privertė imtis atitinkamų veiksmų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. Kadangi interneto galimybės iš tiesų begalinės, turi būti dedamos visos pastangos užtikrinti kibernetinį saugumą.

Šiuo metu Europos valstybės, įmonės ir gyventojai kamuojasi bandydami suprasti, kokias pareigas jiems nustato ir kaip juos paveiks naujasis Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, dar žinomas kaip BDAR.

Tačiau netrukus pasirodys ir dar vienas reglamentas, vadinamas terminu ePrivatumas, kuriuo bus siekiama užtikrinti duomenų konfidencialumą jiems keliaujant elektroninėje erdvėje.

Kokias pareigas jis nustatys prekes ir paslaugas siūlančioms įmonėms? Kokių teisių užtikrinimo tikisi individai ir kaip valstybės įgyvendins šiuos lūkesčius? Kaip šalys gali užtikrinti savo piliečių privatumo internete saugumą? Kokios prevencinės ir užkardymo priemonės gali būti taikomos ir kokiais krizių valdymo modeliais vadovautis? Kaip valstybės ir įmonės turėtų ieškoti sprendimų, mažinančių galimą žalą tais atvejais, kai atakų išvengti neįmanoma? Ar vis labiau nykstant skirčiai tarp viešosios ir privačiosios erdvės internete ePrivatumas padės vyriausybėms ir verslui bendradarbiauti, paskatins tikros viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės formavimąsi?

Į seminarą pakviesti iškiliausi ekspertai atsakys į šiuos klausimus ir papasakos apie labai konkrečius didesnio privatumo elektroninėje erdvėje aspektus. Prisijunkite prie mūsų – padėsime jums pasiruošti naujovėms.

 

Susitinkame jau greitai – rugsėjo 18 d., antradienį, 8:15 val. Vilniuje, Litexpo konferencijų centre (Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva). Daugiau informacijos apie renginį – www.securityday.eu

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Santa Monica Networks, UAB

 
22.06.2018

Verslo pusryčiai su F5 Networks - prezentacija

 

 

Santa Monica Networks drauge su verslo partneriu F5 Networks rengė verslo pusryčius, kurių metu buvo kalbama apie taikomųjų programų saugumo užtikrinimą hibridiniame debesyje su F5 Networks ir apie tai, kaip užtikrinti ir diferencijuoti prieigą prie savo taikomųjų programų, duomenų, tinklo ir debesies, remiantis naudotojo tapatybe, prietaisu, vietove ir kitu kontekstu bei kaip kontroliuoti prieigą išvengiant nereikalingų apsunkinimų su F5 APM.

Kviečiame peržiūrėti prezentaciją:

Prezentacija

   
20.06.2018

Verslo pusryčių su partneriu Cisco Systems prezentacija

2018 birželio 14 d. vyko Santa Monica Networks ir verslo partnerio Cisco Systems seminaras, kurio metu buvo kalbama apie tai, kaip aptikti tinklo sraute esančias grėsmes naudojant anomalijomis pagrįstą aptikimą (How to detect threats in network traffic using anomaly based detection). Renginio metu buvo pristatomi pažangūs apsaugos nuo kenksmingų programų metodai.

 

Kviečiame peržiūrėti pranešėjo Leo Lähteenmäki, CISCO Systems, prezentaciją -

Prezentacija

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Santa Monica Networks

 
01.12.2017

Seminaras su partneriu MobileIron

Mielieji,

Santa Monica Networks drauge su verslo partneriu MobileIron kviečia Jus į Verslo pusryčius, kurių metu bus pristatomi naujausi MobileIron saugumo sprendimai. Seminaro metu vyks gyva demonstracija.

Renginio data: 2017 m. gruodžio 14 d.

Verslo pusryčiai vyks viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, LT- 01120 Vilniuje.

8.30 – 9.15

Registracija, pusryčiai

9.15 – 10.15

How MI can help to be ready for GDPR

10.15– 10.30

Kavos pertraukėlė

10.30 – 11.30

Live Demo of MobileIron solution addressing different use cases!

11.30 – 12.00

Klausimai – atsakymai

Pranešimą pristatys Leszek Twardowski, Presales Engineer, MobileIron

Registracija: Kviečiame registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
Registracija vyksta iki 2017 m. gruodžio 13 d. Dalyvių skaičius ribotas.

   

Puslapis 1 iš 13

Santa Monica Networks UAB

Perkūnkiemio g. 7
LT-12131 Vilnius
Lietuva 
Tel.
+370 5 2638700
Faks.
+370 5 2638710
info(at)smn.lt
  • Priežiūros paslaugų centras
  • Tel. +370 5 2638707
  • support(at)smn.lt
  • Įmonės kodas 134162647
  • PVM kodas LT341626410